PFL2015-222MEB datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    PFL2015-222MEB
  • Описание
    Coilcraft PFL2015-222MEB RoHS: yes Inductance: 2.2 uH Tolerance: 20 % Maximum DC Current: 1 A Maximum DC Resistance: 210 mOhms Operating Temperature Range: - 40 C to + 85 C Self Resonant Frequency: 100 MHz Dimensions: 1.45 mm W x 2.2 mm L x 1.5 mm H Shielding: Shielded Termination Style: SMD/SMT Case Height: 1.5 mm Case Length: 2.2 mm Case Width: 1.45 mm Core Material: Composite Product: Power Inductors Series: PFL2015 Test Frequency: 7.9 MHz Part # Aliases: PFL2015-222MEC