PFL1609-561MEU datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    PFL1609-561MEU
  • Описание
    Coilcraft PFL1609-561MEU RoHS: yes Inductance: 560 nH Tolerance: 20 % Maximum DC Current: 1.4 A Maximum DC Resistance: 130 mOhms Operating Temperature Range: - 40 C to + 85 C Self Resonant Frequency: 600 MHz Dimensions: 1.07 mm W x 1.8 mm L x 0.95 mm H Shielding: Shielded Termination Style: SMD/SMT Case Height: 0.95 mm Case Length: 1.8 mm Case Width: 1.07 mm Core Material: Composite Product: Power Inductors Series: PFL1609 Test Frequency: 7.9 MHz Part # Aliases: PFL1609-561MEW