PFL1005-391MRU datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    PFL1005-391MRU
  • Производитель
    Coilcraft
  • Описание
    Coilcraft PFL1005-391MRU RoHS: yes Inductance: 390 nH Tolerance: 20 % Maximum DC Current: 0.57 A Maximum DC Resistance: 490 mOhms Operating Temperature Range: - 40 C to + 85 C Self Resonant Frequency: 820 MHz Dimensions: 0.635 mm W x 1.14 mm L x 0.71 mm H Shielding: Shielded Termination Style: SMD/SMT Case Height: 0.71 mm Case Length: 1.14 mm Case Width: 0.635 mm Core Material: Composite Product: Power Inductors Series: PFL1005 Test Frequency: 7.9 MHz Part # Aliases: PFL1005-391MRW