PFD3215-182MEC datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    PFD3215-182MEC
  • Описание
    Coilcraft PFD3215-182MEC RoHS: yes Inductance - Parallel: 1.8 uH Tolerance: 20 % Maximum DC Current: 1.3 A Maximum DC Resistance: 250 mOhms Operating Temperature Range: - 40 C to + 85 C Series: PFD3215 Case Height: 1.5 mm Case Length: 3.32 mm Case Width: 2.33 mm Core Material: Ferrite Dimensions: 2.33 mm W x 3.32 mm L x 1.5 mm H Mounting Style: SMD/SMT Number of Coils: 2 Product: Coupled Inductors Termination Style: SMD/SMT Type: Coupled Chip Inductors