CW201212-39NG datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CW201212-39NG
  • Производитель
    Bourns
  • Описание
    Bourns CW201212-39NG Applications: Mobile Communications Current: 500mA Current - Saturation: - Current - Temperature Rise: - Dc Resistance (dcr): 180 mOhm Frequency - Test: 250MHz ID_COMPONENTS: 4524657 Inductance: 39nH Material - Core: Alumina Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -40?°C ~ 125?°C Package / Case: 0805 (2012 Metric) Q @ Freq: 60 @ 500MHz Self Resonant Freq: 2.1GHz Series: CW201212 Shielding: - Termination Style: SMD/SMT Tolerance: ?±2% Type: Alumina Core Product Category: Fixed Inductors RoHS: yes Factory Pack Quantity: 2000