CW100505-12NJ3 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CW100505-12NJ3
  • Производитель
    Bourns
  • Описание
    Bourns CW100505-12NJ3 Product Category: Fixed Inductors RoHS: yes Inductance: 12 nH Maximum DC Current: 640 mA Maximum DC Resistance: 120 mOhms Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Self Resonant Frequency: 3600 MHz Q Minimum: 26 Dimensions: 0.55 mm W x 1 mm L x 0.5 mm H Termination Style: SMD/SMT Case Height: 0.5 mm Case Length: 1 mm Case Width: 0.55 mm Core Material: Ceramic Product: High Q Inductors Series: CW100505 Test Frequency: 250 MHz