4B04B-523-400 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    4B04B-523-400
  • Производитель
    Bourns
  • Описание
    Bourns 4B04B-523-400 Body Material: Alumina Circuit Type: Isolated Dimensions: 51.05 mm Dia. x 12.19 mm W x 51.05 mm L x 1.62 mm H Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Lead Spacing: 7.62 mm Number Of Pins: 4 Number Of Resistors: 2 Operating Temperature Range: - 40 C to + 85 C Package / Case: SIP-4 Power Rating: 2 Watts Product Type: Networks Resistance: 40 Ohms Series: 4B Temperature Coefficient: +/- 100 PPM / C Termination Style: SIP Tolerance: 2 % Product Category: Surge Suppressors Factory Pack Quantity: 32