4816T-1-2202FAL datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    4816T-1-2202FAL
  • Производитель
    Bourns
  • Описание
    Bourns 4816T-1-2202FAL Mfr Package Description: CHIP, ROHS COMPLIANT Lead Free: Yes EU RoHS Compliant: Yes Package Shape: RECTANGULAR PACKAGE Terminal Shape: GULL WING Terminal Finish: TIN SILVER COPPER Mounting Feature: SURFACE MOUNT Rated Temperature: 70 Cel Manufacturer Series: 4800T Operating Temperature-Max: 125 Cel Operating Temperature-Min: -55 Cel Tolerance: 1 % Technology: THIN FILM Network Type: ISOLATED Resistor Type: FILM Working Voltage: 50 V Number of Elements: 1 Number of Functions: 8 Number of Terminals: 16 Temperature Coefficient: 100 First Element Resistance: 22000 ohm Element Power Dissipation: 0.1000 W Rated Power Dissipation (P): 1.28 W Temperature Coefficient Tracking: 5 ppm/Cel