4816P-T01-470 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    4816P-T01-470
  • Описание
    Bourns 4816P-T01-470 Circuit Type: Isolated Height: 0.080" (2.03mm) ID_COMPONENTS: 3136486 Mounting Type: Surface Mount Number Of Pins: 16 Number Of Resistors: 8 Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Package / Case: 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Peak Reflow Compatible (260 C): No Power Per Element: 160mW Power Rating: 1.28W Resistance: 47ohm Resistance (ohms): 47 Resistance Tolerance: ?‚?± 2% Resistor Case Style: DIP Series: 4800P Size / Dimension: 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) Temperature Coefficient: ?±250ppm/?°C Tolerance: ?±2% Voltage Rating: 50V Other Names: 4816P-001-470, 4816P-1-470