4816P-T01-330LF datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    4816P-T01-330LF
  • Описание
    Bourns 4816P-T01-330LF Body Material: Molded epoxy Circuit Type: Isolated Filter Terminals: SMD Height: 0.080" (2.03mm) ID_COMPONENTS: 2016129 Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Mounting Type: Surface Mount No. Of Elements: 8 Number Of Pins: 16 Number Of Resistors: 8 Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Package / Case: 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Power Per Element: 160mW Power Rating: 1.28 Watts Product Type: Networks Resistance: 33 Ohms Resistance (ohms): 33 Resistance Tolerance: ?‚?± 1% Resistor Case Style: DIP Rohs Compliant: Yes Series: 4800P Size / Dimension: 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) Temperature Coefficient: ?±250ppm/?°C Termination Style: SMD/SMT Termination Type: SMD Tolerance: ?±2% Voltage Rating: 50 Volts Product Category: Resistor Networks & Arrays RoHS: yes Number of Resistors: 8 Resistor Values: 33 Ohms Number of Pins: 16 Power per Element: 1.28 W Factory Pack Quantity: 50