4816P-T01-220 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    4816P-T01-220
  • Производитель
    Bourns
  • Описание
    Bourns 4816P-T01-220 Circuit Type: Isolated Height: 0.080" (2.03mm) Mounting Type: Surface Mount Number Of Pins: 16 Number Of Resistors: 8 Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Package / Case: 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Power Per Element: 160mW Resistance (ohms): 22 Series: 4800P Size / Dimension: 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) Temperature Coefficient: ?±250ppm/?°C Tolerance: ?±2% Other Names: 4816P-001-220, 4816P-1-220