AT90USBKEY2 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    AT90USBKEY2
  • Производитель
    Atmel Corporation
  • Описание
    Atmel Corporation AT90USBKEY2 Architecture: 8/16-bit Embedded: * Interfaces: USB Lead Free Status / Rohs Status: Supplier Unconfirmed Main Purpose: USB Controller Primary Attributes: * Secondary Attributes: * Series: - Supplier: Atmel Utilized Ic / Part: AT90USB1286, AT90USB1287, AT90USB646, AT90USB647 RoHS: yes Product: Demonstration Boards Tool Is For Evaluation Of: AT90USB1287 Core: AVR8 Interface Type: USB Operating Supply Voltage: 8 V to 15 V Data Bus Width: 8 bit Dimensions: 90 mm x 30 mm x 8 mm Factory Pack Quantity: 1 Other Names: AT90USBKEY