CA-12.000-16-3050-P datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CA-12.000-16-3050-P
  • Производитель
    Aker Technology
  • Описание
    Aker Technology CA-12.000-16-3050-P Operating Frequency: 12 MHz Load Capacitance: 16 pF Frequency Tolerance: ?±30 ppm Operating Temp Range: -20 to +70 ?°C