SV13AA102KAR datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    SV13AA102KAR
  • Производитель
    AVX Corporation
  • Описание
    AVX Corporation SV13AA102KAR Applications: General Purpose Capacitance: 1000pF Features: High Voltage Height - Seated (max): 0.360" (9.14mm) Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Lead Spacing: 0.200" (5.08mm) Lead Style: Straight Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Package / Case: Radial Ratings: - Series: SV Size / Dimension: 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm) Temperature Coefficient: C0G, NP0 Thickness (max): - Tolerance: ?±10% Voltage - Rated: 1000V (1kV) Other Names: 478-6823