SR211A102JARTR1 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    SR211A102JARTR1
  • Производитель
    AVX Corporation
  • Описание
    AVX Corporation SR211A102JARTR1 Capacitance: 1000pF Case Style: Dipped Construction: Radial Failure Rate: Not Required Mounting Style: Through Hole Operating Temp Range: -55C to 125C Package / Case: Not Required Product Depth (mm): 3.175mm Product Diameter (mm): Not Requiredmm Product Height (mm): 5.08mm Product Length (mm): 5.08mm Temp Coeff (dielectric): C0G Tolerance (+ Or -): 5% Voltage: 100VDC Wire Form: Inside Crmp Stndoff