SQCFVA2R2BAT1A datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    SQCFVA2R2BAT1A
  • Описание
    AVX Corporation SQCFVA2R2BAT1A Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT RoHS: yes Capacitance: 2.2 pF Tolerance: 0.1 pF Voltage Rating: 250 V Temperature Coefficient / Code: +/- 30 PPM / C Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: Low ESR MLCCs Dimensions: 1.24 mm W x 2.01 mm L x 1.14 mm H Factory Pack Quantity: 4000 Termination Style: SMD/SMT