LD023C103KAB2A\500 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    LD023C103KAB2A\500
  • Производитель
    AVX Corporation
  • Описание
    AVX Corporation LD023C103KAB2A\500 Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT Capacitance: 0.01 uF Tolerance: 10 % Voltage Rating: 25 V Temperature Coefficient / Code: X7R Case Code - in: 0402 Case Code - mm: 1005 Product: MLCCs Tin/Lead Termination Capacitance - nF: 10 nF Capacitance - pF: 10000 pF Package / Case: 0402 (1005 metric) Termination Style: SMD/SMT