Результаты поиска RL1220T-R013-J
Найдено 1 результатов.
  • SSM (Susumu) — SSM (Susumu) RL1220T-R013-J RoHS: yes Resistance: 13 mOhms Tolerance: 5 % Case Code - in: 0805 Case Code - mm: 2012 Temperature Coefficient: 350 PPM / C Series: RL Case Height: 0.5 mm Case Length: 2 mm Case Width: 1.25 mm Dimensions: 1.25 mm W x 2 mm L x 0.5 mm H Package / Case: 0805 (2012 metric) Termination Style: SMD/SMT Part # Aliases: RL1220T-R013-J