Результаты поиска MPI4040R3-6R8-R
Найдено 2 результатов.
  • Coiltronics — Coiltronics MPI4040R3-6R8-R RoHS: yes Inductance: 6.8 uH Tolerance: 15 % Maximum DC Current: 4.5 A Maximum DC Resistance: 140 mOhms Operating Temperature Range: - 40 C to + 125 C Self Resonant Frequency: 20 kHz to 10 MHz Package / Case: 4.7 mm x 4.31 mm x 1.85 mm Dimensions: 4.06 mm W x 4.45 mm L x 1.85 mm H Shielding: Shielded Termination Style: SMD/SMT Case Height: 1.85 mm Case Length: 4.45 mm Case Width: 4.06 mm Series: MPI4040
  • Unspecified — Coiltronics MPI4040R3-6R8-R RoHS: yes Inductance: 6.8 uH Tolerance: 15 % Maximum DC Current: 4.5 A Maximum DC Resistance: 140 mOhms Operating Temperature Range: - 40 C to + 125 C Self Resonant Frequency: 20 kHz to 10 MHz Package / Case: 4.7 mm x 4.31 mm x 1.85 mm Dimensions: 4.06 mm W x 4.45 mm L x 1.85 mm H Shielding: Shielded Termination Style: SMD/SMT Case Height: 1.85 mm Case Length: 4.45 mm Case Width: 4.06 mm Series: MPI4040