Результаты поиска HCM1104-4R7-R
Найдено 1 результатов.
  • Coiltronics — Coiltronics HCM1104-4R7-R Product Category: Fixed Inductors RoHS: yes Inductance: 4.7 uH Tolerance: 20 % Maximum DC Current: 8.5 A Maximum DC Resistance: 17 mOhms Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Dimensions: 10.3 mm W x 11.5 mm L x 4 mm H Termination Style: SMD/SMT Case Height: 4 mm Case Length: 11.5 mm Case Width: 10.3 mm Product: Inductors Series: HCM1104 Factory Pack Quantity: 850