Результаты поиска AISC-0603-R011G-T
Найдено 1 результатов.
  • Abracon — Abracon AISC-0603-R011G-T RoHS: yes Inductance: 11 nH Tolerance: 2 % Maximum DC Current: 1 A Maximum DC Resistance: 130 mOhms Operating Temperature Range: - 40 C to + 125 C Self Resonant Frequency: 6000 MHz Q Minimum: 35 Package / Case: 0603 (1608 metric) Dimensions: 1.12 mm W x 1.8 mm L x 1.02 mm H Termination Style: SMD/SMT Case Height: 1.02 mm Case Length: 1.8 mm Case Width: 1.12 mm Series: AISC-0603 Test Frequency: 250 MHz