HMC0402JT39M0 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    HMC0402JT39M0
  • Производитель
    Stackpole
  • Описание
    Stackpole HMC0402JT39M0 Composition: Thick Film Features: - Height: 0.016" (0.40mm) Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Number Of Terminations: 2 Package / Case: 0402 (1005 Metric) Power (watts): 0.063W, 1/16W Resistance (ohms): 39M Series: HMC Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Temperature Coefficient: ?±400ppm/?°C Tolerance: ?±5%