PMT835001F datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    PMT835001F
  • Производитель
    Littelfuse
  • Описание
    Littelfuse PMT835001F Failsafe Protection: Yes Mounting Style: Through Hole Operating Temp Range: -40C to 125C Product Depth (mm): 8.25mm Product Diameter (mm): 8.25mm Product Length (mm): 15mm Surge Current Max: 10KA Voltage Rating Max: 350VDC