X4043M8Z-2.7 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    X4043M8Z-2.7
  • Производитель
    Intersil
  • Описание
    Intersil X4043M8Z-2.7 Mounting Type: Surface Mount Number Of Voltages Monitored: 1 Operating Temperature: 0?°C ~ 70?°C Output: Open Drain or Open Collector Package / Case: 8-MSOP, Micro8?„?, 8-uMAX, 8-uSOP, Reset: Active Low Reset Timeout: 100 ms Minimum Series: - Type: Simple Reset/Power-On Reset Voltage - Threshold: 2.62V RoHS: yes Number of Voltages Monitored: 1 Threshold Voltage: 2.7 V to 5.5 V Output Type: Active Low, Open Drain Manual Reset: Manual Reset Watchdog: Watchdog Battery Backup Switching: No Backup Reset Delay Time: 400 ms Supply Voltage - Max: 5.5 V Maximum Operating Temperature: + 70 C Chip Enable Signals: No Chip Enable Minimum Operating Temperature: 0 C Operating Supply Current: 3000 uA Overvoltage Threshold: 2.7 V Power Fail Detection: No Supply Voltage - Min: 2.7 V Undervoltage Threshold: 2.55 V