S07K130E2 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    S07K130E2
  • Производитель
    Epcos
  • Описание
    Epcos S07K130E2 Current-surge: 1.75kA Energy: 12.5J Maximum Ac Volts: 130VAC Maximum Dc Volts: 170VDC Number Of Circuits: 1 Package / Case: Disc 7mm Series: AdvanceD Varistor Voltage: 205V Other Names: 495-1423, B72207S2131K101