CI201210-3N3D datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CI201210-3N3D
  • Производитель
    Bourns
  • Описание
    Bourns CI201210-3N3D Applications: Mobile Communications Current: 300mA Current - Saturation: - Current - Temperature Rise: - Dc Resistance (dcr): 130 mOhm Max Dimensions: 2 mm L x 0.500 mm H Frequency - Test: 100MHz ID_COMPONENTS: 4521507 Inductance: 3.3nH Material - Core: Ceramic Maximum Dc Current: 300 mAmps Maximum Dc Resistance: 0.13 Ohms Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Package / Case: 0805 (2012 Metric) Q @ Freq: 10 @ 100MHz Q Minimum: 10 Self Resonant Freq: 6GHz Self Resonant Frequency: 3400 MHz Series: CI201210 Shielding: - Termination Style: SMD/SMT Tolerance: ?±0.3nH Type: Ceramic