BFC237011563 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    BFC237011563
  • Производитель
    BCcomponents
  • Описание
    BCcomponents BFC237011563 Product Category: Film Capacitors RoHS: yes Product Type: General Purpose Dielectric: Polyester Capacitance: 0.056 uF Tolerance: 10 % Voltage Rating: 63 V Series: MKT370 Termination Style: Radial Lead Spacing: 5 mm Capacitance - nF: 56 nF Capacitance - pF: 56000 pF Product: Metallized Polyester Film Capacitors Factory Pack Quantity: 2000 Part # Aliases: 222237011563